Приєднайся до волонтерів Safebow

Safebow громадська організація в якій працюють палкі волонтери.

Зацікавлені у волонтерстві? Ми будемо раді вітати вас на борту нашої команди.

Як Safebow волонтер, ви отримаєте теплу, привітну зустріч від гостинної спільноти, що складається з прекрасних людей з усього світу. Ніякого досвіду не потрібно, так як вам буде запропоновано навчання, з тої ролі яку ви для себе оберете, також багато ресурсів які спрямують вас. Ми розуміємо, що події  війни можуть бути важкими до сприйняття, тому ми маємо регулярні сесії з перевірки психологічного стану, також команда волонтерів психологічної допомоги до ваших послуг. 

Наші волонтери працюють онлайн з усіх кінців світу, користуючись програмою Discord як центр операцій. Нашою основною мовою спілкування є англійська, однак наша команда володіє кількома мовами, тому вільне володіння не є вимогою.

Ми насправді пишаємося тим, що Safebow це об’єднання різноманітних людей таких як: інваліди, ЛГБТK+, нейродивергентні та расові та етнічні меншини, люди різного віку і національності складають більшість нашої команди. Ви можете сподіватися на роботу з привітними та розуміючими людьми з тією ж метою що й ви: допомогти кожному.

Прочитайте нижче перелік різноманітних ролей, щоб побачити, де ви підходите найкраще!


Наші волонтерські ролі

Кейс Менеджер 💼

Як кейс-менеджер, ви станете основним контактним пунктом для людей, які звернулися по допомогу до Safebow. ви станете частиною регіональної робочої групи, де б ви могли дізнатися про ресурси, доступні у вашому регіоні, і співпрацювати з іншими менеджерами, які працюють у тих самих зонах. Кейс-менеджери, як правило, працюють у парі.

Більшість людей просять про допомогу з евакуацією, тому за допомогою дослідницької групи ви організовуєте транспорт, проживання, харчування чи іншу допомогу, яка може знадобитися. Ми прагнемо допомогти кожній людині, яка звертається до нас, незалежно від її ситуації чи потреб, тому іноді потрібне творче мислення!

Це хороша роль для тих, хто вміє вирішувати проблеми, чуйно ставиться і розуміє складні ситуації, в які потрапляють ті, хто звертається до нас за допомогою. 

Дослідник 🔎

Як дослідник ви б допомогли знайти цінні ресурси якими може скористатися наш кейс менеджер. Ми поділяємо дослідження на географічні області чи теми, щоб ви могли стати експертом у цій галузі. Сюди входять зони як в Україні, так в за межами України, куди прямують ті, хто виїхав.

Це чудова роль для тих, хто пишеться тим, що є трішки Internet дослідником. Це включатиме оцінювання груп у Фейсбуці, Твіттері і новин з гострим оком, щоб розпізнати справжню інформацію від фальшивої.

Дослідження має важливе значення для того, щоб наша команда була в курсі останніх подій у війні, а також надавала вкрай необхідну інформацію про їжу, транспорт і житло для тих хто на місці. 

Перекладач 🇺🇦

Як перекладач, ви могли б допомогти кейс менеджерам і дослідникам вирішити будь-які проблеми з розумінням мови, які можуть виникнути. Ви могли б допомогти з різними завданнями, будь то пошук ресурсів, доступних певною мовою, виклик водіїв або спілкування з людьми, яким потрібно почути дружній голос. 

Найбільше нам потрібні українська та російська мови, але дуже потрібні також польська, румунська, французька, німецька, португальська та інші. Ці мови корисні за кордоном для роботи з поселенням тих, хто залишив Україну, а також для допомоги іноземним громадянам, які намагаються виїхати з України.

Більшість нашої внутрішньої роботи ведеться англійською мовою.

Професіонал з психічного здоров’я 🧠

Ви кваліфікований фахівець із психічного здоров’я, який хотів би пожертвувати деякий час людям, які цього потребують? Ставши з нами волонтером, ви можете запропонувати підтримку як людям які звернулися до нас, так і нашим волонтерам. Керівники кейсів можуть звернутися до вас за допомогою в особливо важкому випадку або за підтримкою психічного здоров’я. 

Ви також повинні координувати роботу як група, щоб запропонувати допомогу психічного здоров’я онлайн. Ми вітаємо волонтерство всіх професіоналів у сфері психічного здоров’я, особливо тих, хто має досвід надання допомоги при травмах, догляду за ЛГБТК+ та расовими і етнічними меншинами, всіма мовами. 

Фахівець зі збору коштів 🪙

Як член команди збору коштів, ви будете організовувати кампанії або заходи для збору пожертв, досліджуючи можливості грантів. Досвід є безсумнівним плюсом на цій посаді, але якщо у вас є ентузіазм і бажання вчитися, ми докладемо всіх зусиль, щоб підтримати вас.

Менеджер соціальних мереж 📱

Нам потрібна допомога у веденні наших профілів в Instagram, Facebook і Twitter. Ви зацікавлені в регулярному пошуку ідей для дописів та розповідей? Написання контенту та підписи для наших дописів? Аналізування статистики, щоб побачити, що працює, а що ні? Взаємодія з іншими акаунтами в соціальних мережах? Ви тісно співпрацюватимете з нашим контент-мейкером, який створить візуальні елементи, упорядкує зміст і запропонує допомогу, якщо це буде потрібно.

Спеціаліст 🪖

Маєте певний набір навичок? Можливо, ви юрист, логіст або знаєте, як перевозити тварин. Ви потрібні нам!  Ця війна розкрила різноманітні потреби всього населення, і наш принцип, що ніхто — людина чи домашня тварина, не залишаються позаду, означає, що нам потрібна вся допомога яку ми можемо отримати!