Safebow в ЗМІ 📰

Якщо ви хочете зв’язатися з нашою PR-командою, надішліть нам електронний лист на press@safebow.org.

Будь ласка, зверніть увагу, що ми не надаємо доступ до співбесіди тим, хто зараз перебуває в Україні або перебуває в процесі евакуації, задля їхньої власної безпеки.


Гендерно неконформна модель волонтерить разом з громадською організацією, щоб безпечно вивезти ЛГБТК+ українців з країни

Понад 3 мільйони українців були переміщені по всій Європі з початку вторгнення Росії, і серед них є незліченна кількість ЛГБТК+ осіб, які зіткнулися з особливими перепонами, намагаючись втекти в пошуках безпеки.

Представництво МОМ у Німеччині спілкується з громадською організацією Safebow, яка підтримує вразливі групи в Україні

«Якщо ви мама-одиначка, літній чоловік із 60 котами, якщо ви інвалід, хворий на рак, пережив Голокост, громадянин третьої країни, іноземний студент, навіть якщо ви чоловік військового віку в Україні — Немає нікого, кому ми не допоможемо», — каже Сімона Ледгард із Safebow — колективу волонтерів з усього світу, які допомагають найбільш незахищеним верствам населення України.

«Я не буду в полоні»: трансгендерні жінки повернули на кордонах України

Повідомляється, що транс-жінкам відмовляють у проїзді до безпечніших країн, незважаючи на їхній правовий статус жінок і небезпеку, яку становить трансфобна політика Росії.

Ця стаття також з’явилася в Elle Italy, La Diaria, Zyri, Ampa, TN, Helsingin Sanomat, L’Espresso.

Байден повинен висловитися щодо транс-людей, яким заблоковано виїзд з України

Ліана Георгі є активісткою Safebow, організації, яка допомагає людям з маргіналізованих груп, які тікають у безпечне місце з України. Він був заснований активісткою, яка не відповідає гендерним вимогам, Рейн Дав і надає практичну допомогу людям, які втікають від російського вторгнення.

Українці Глазго проведуть демонстрацію на Джордж-сквер

Серед запрошених спікерів Міша Гамільтон, волонтер Safebow, організації, яка допомагає евакуації з України, та Євген Гораш і Салвія Стончуте, українці в Глазго.

Ті, хто пережив Голокост, тікають з України через російське вторгнення: «знову підкралися страхи»

Приблизно 10 000 людей, які пережили геноцид нацистів, жили в Україні до нападу Росії.

Громадські групи допомагають рятувати тих, хто пережив Голокост в Україні

Відтоді, як близько тижня тому почався обстріл у Києві та Харкові, Джулія Ентін гарячково працювала — за тисячі миль у Лос-Анджелесі — над евакуацією тих, хто пережив Голокост в Україні, які опинилися в пастці чергового конфлікту.

Ця історія також з’явилася в Independent, Voz de America, та Telemundo.

«Ти хлопець… Іди на війну» — українську транс-жінку-втікачку повернули на кордоні

Трансгендери були юридично визнані в Україні з 2017 року, однак, незважаючи на дозвіл змінити свою юридичну стать, українські прикордонні служби, як повідомляється, проводили власні фізичні гендерні перевірки, щоб визначити, чи буде людям дозволено втекти з країни або  заборонити залишати країну згідно з обмеженнями воєнного стану, згідно з якими всі українці-чоловіки віком від 18 до 60 років повинні залишитися і воювати з Росією.

Тих, хто пережив Голокост, врятовано з України в рамках операції «Операція Вцілілий»

Громадські групи працюють разом, щоб врятувати українців, які пережили Голокост. Валерій Жарковський почав цілувати вхідні двері його квартири.  80-річний чоловік, який пережив Голокост плакав, а незабаром розплакалася і його дочка Інна. Після невдалої спроби виїхати кілька днів тому Жарковський нарешті втік з Харкова разом з тими, хто залишився від його сім’ї.

Наскільки ЛГБТК+ біженці з України дуже вразливі

Вони можуть залишатися поза увагою стандартного гуманітарного реагування, але завдяки соціальним мережам окремі особи та групи знаходять способи допомогти

Активісти та союзники пропонують українським ЛГБТК+ біженцям рятувальний круг

Хоча всі люди, які переживають війну, часто стикаються з надзвичайними викликами та травмами, члени ЛГБТК+ спільноти повинні боротися з цими проблемами, а також мати справу з дискримінацією та насильством щодо геїв.